PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=626816}

Wielkie wesele

The Big Wedding
6,1 45 663
oceny
6,1 10 1 45663
4,8 5
ocen krytyków
Wielkie wesele
powrót do forum filmu Wielkie wesele

Obsada .. No poprostu każdy chciałby taką mieć w swoim filmie. Ale film suchy. Sorry ale mi się nie
podobał. Był nudny.

natulaa202

Obejrzyj go sobie za pare lat jak będziesz starsza i wyrośniesz z komedii typu "Duże dzieci"

ocenił(a) film na 8
mejbirdus

Dokładnie, film bardzo dobry!

użytkownik usunięty
natulaa202

Zła klasyfikacja filmu. Na pewno nie jest to komedia. Raczej gorzka obyczajówka z elementami komediowymi. Świetna obsada, scenariusz za bardzo skoncentrowany na seksie (czy to dotyczącym młodego pokolenia, czy tego starszego). Rozwinęłabym bardziej relacje emocjonalne pomiędzy bohaterami, a sprawy intymne zostawiłabym niedopowiedziane. Przez to oceniam film jako średni. Ma potencjał, ale scenarzysta go nie wykorzystał, mimo że miał do dyspozycji naprawdę doborowych aktorów. Doskonała Susan Sarandon (im starsza, tym piękniejsza), dobra jak zwykle Diane Keaton, ale wkurzający mnie od dłuższego czasu Robin Williams.

ocenił(a) film na 4
natulaa202

Ja ze względu na obsadę nie mogłem odpuścić tego filmu! Za dotrwanie do końca filmu powinni dawać medale.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones