PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31249}

Zdjęcie w godzinę

One Hour Photo
6,6 24 120
ocen
6,6 10 1 24120
6,9 8
ocen krytyków
Zdjęcie w godzinę
powrót do forum filmu Zdjęcie w godzinę

Dla mnie film był bardzo słaby oceniam 2/10

użytkownik usunięty
KICHA_GKS

Za to ''Skarb Narodów'' to film bardzo mądry i do tego arcydzieło...

ocenił(a) film na 5
KICHA_GKS

bez przesady zeby dawać 2/10,
głupi to ten film nie jest, ale nudny, akcja się wlecze i wlecze... słabo. film TYLKO daje do myslenia. i ja daje ocenę 5/10

ocenił(a) film na 8
kami95

"(...) film TYLKO daje do myslenia (...) - no tak, zapomniałam, ze myslenie nie cieszy się zbytnią popularnością... Na przyszłość życzę powodzenia w adekwatnym dobieraniu filmów pod swój gust i możliwości czerpania z niego tego, co w założeniu chciał pokazać.

ocenił(a) film na 10
KICHA_GKS

To masz z tym filmem wiele wspólnego :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 10
KICHA_GKS

No to ta wypowiedź akurat potwierdza zdanie które wypowiedziałem wcześniej.

użytkownik usunięty
KICHA_GKS

Żałosna "riposta"...

KICHA_GKS

A ja popieram, niektóre momenty były tak żałosne, że aż przykro było patrzeć.

ocenił(a) film na 7
magda0110

Żałosna to jest Twoja wypowiedź.

irish23_faurepavane

Czy widzisz coś żałosnego w wyrażaniu własnej opinii? Gratuluję.

ocenił(a) film na 7
KICHA_GKS

Odpowiedź na poziomie dziecka z podstawówki nie obrażając dziecki z podstawówki.Jeśli nie wiedzą co powiedzieć najczęściej mówią 'bez sensu,głupi" itd.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
irish23_faurepavane

Jak ja kocham te nasze fora... Ktoś niepochlebnie wyrazi się o czymś, co ktoś inny lubi i już powstają kłótnie i jakieś niepotrzebne problemy. Każdy ma prawo do własnej opinii, tak pozytywnej, jak i tej mniej... Spokojnie, Ludziska...

ocenił(a) film na 7
magda0110

Nadinterpretujezs fakty.Jeśli podpisujesz się pod wypowiedzią osoby,która o filmie pisze "głupi" w tytule to sama o sobie wystawiasz nie najlepsze zdanie.Jeśli już coś stwierdzasz to aby się nie ośmieszyć wypadałoby podać argumenty.

irish23_faurepavane

Dobrze, może określenie "głupi" to nie jest odpowiednie słowo. Nie spodobał mi się. I tyle...

użytkownik usunięty
magda0110

Problem polega na tym, że plebs nigdy nie zrozumie ambitnych produkcji. Ludzie na poziomie Łowcy.B jaka widownia taka ocena.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones