PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31249}

Zdjęcie w godzinę

One Hour Photo
6,6 24 120
ocen
6,6 10 1 24120
6,9 8
ocen krytyków
Zdjęcie w godzinę
powrót do forum filmu Zdjęcie w godzinę

Niepokój

użytkownik usunięty

To słowo towarzyszy mi przy oglądaniu tego filmu.

ocenił(a) film na 6

Również to czuję

użytkownik usunięty
eatingpriestforbreakfast

Wyobraź sobie, że ktoś ma całą ścianę wyklejoną w twoich fotkach... Działa na wyobraźnię.

ocenił(a) film na 9

Trochę szkoda że dla niewiernego męża nie skończyło się to tragedią. Film by był wtedy ciekawszy. Psychopata prawie doskonały...

użytkownik usunięty
Sir_KriS800

Zgadzam się. Spodziewałam się innego zakończenia. Ale może właśnie o to chodziło? Pewnie większość osób oglądając coś takiego podejrzewa, że dojdzie do jakiejś tragedii.

ocenił(a) film na 9

Wstyd się przyznać ale facet mimo problemów wzbudzał sympatię i nawet był moment że kibicowałem mu.

Sir_KriS800

miałam podobnie. niby przerażający i chwilami żałosny, a jednak wzbudzał sympatię i współczucie...

ocenił(a) film na 9
vilee

On niezdrowo ale jednak kochał tą mężatkę. Chciał jej dobra a reszta potraktowała go w paskudny sposób.

ocenił(a) film na 7

Też czekałam na zwłoki:p Ale faktem jest, że niepokój, napięcie były odczuwalne przez cały film. Myślę, że pierwsza scena i pytanie jakie zadał policjant mogło nakierować myśli i oczekiwania na morderstwo.

ocenił(a) film na 6
kinga709

nie zawsze potrzeba najgorszego zakończenia jakie możemy sobie wyobrazić ;) to było właśnie idealne ;>

ocenił(a) film na 7
olej970

Masz rację, zakończenie było idealne:) Podejrzewam, że sporo ludzi oczami wyobraźni widziało krew na nożu i choć jednego trupa:):p

ocenił(a) film na 6
kinga709

Tez czekalam na jakies zwloki hehe :D koncowka najlepsza uwielbiam Robina Williams :) Mogl go wykastrowac tym nozem a jej hmm obciac cycki :D nigdy nie zrozumiem ludzi ktorzy zdradzaja,bo nudza sie w zwiazku ;/ wogole nie bylo mi ich zal nawet kkiedy mieli te pzerazone miny .

ocenił(a) film na 7
Vanja_8

Ej, chyba z nudów to raczej nikt nie zdradza:) Ich przerażenie, zażenowanie....... też mi się to podobało

ocenił(a) film na 6
kinga709

yyy chodzilo mi w tym sensie,ze nuda = rutyna :)

ocenił(a) film na 7
Vanja_8

Wiem::p Rutynę można zmienić, zaskoczyć partnerkę czymś, wystarczy tylko chcieć:)

Sir_KriS800

Film niezły, z bardzo dobra rola Williamsa, za to muzyka niesamowita ! Film, pelen niedopowiedzeń i tajemnic .

ocenił(a) film na 9
Szybszy

Mi bardziej podobała się praca kamery i plenery, a szczególnie ten sterylny do absurdu sklep.

Sir_KriS800

też zwróciłam uwagę na "przejrzystość" marketu. lubię tak dopracowane filmy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones