Robin WilliamsI

Robin McLaurin Williams

8,8
55 901 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Robin Williams

Strasznie mi smutno na wieść o śmierci tego wspaniałego aktora. W dodatku samobójstwo...
Okropność :(

Deluxe7

Wielu komików cierpi na depresję :( ale żal straszny

Deluxe7

Nadal nie mogę uwierzyć, taka ciepła i sympatyczna osoba... Niech spoczywa w pokoju...

Deluxe7

Z tym samobójstwem to do końca nie wiadomo. Piszą, że "PRAWDOPODOBNIE samobójstwo" a to wielka różnica w świecie mediów.

Pijany_Mistrz

Według raportu policji przyczyną śmierci Robina Williamsa było to samobójstwo przez uduszenie się...

czarek_1984_24

Niech to!

joka_2

Robin Williams powiesił się... zanim się powiesił, próbował podciąć sobie żyły...

czarek_1984_24

a o tym nie wiedziałem jakieś link masz na to ???

wort801

między innymi tutaj wyczytałem, że przed powieszeniem się próbował podciąć sobie żyły... http://www.eska.pl/hotplota/news/nie_zyje_robin_williams_aktor_popelnil_samobojs two/80002

Deluxe7

Daj spokój. Wchodzę kulturalnie na filmweb, żeby sobie znaleźć horror na sen, a tu takie pier***nięcie. Przepraszam za łacinę, ale jak dla mnie to jeden z tych najlepszych aktorów. Już żadnego filmu z nim nie będzie się oglądać tak samo. Wielka strata.

Deluxe7

Szkoda mi go aktor z mojego dzieciństwa :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones